O nas

Posted by:admin on Dec - 3 - 2012 - Filed under: Główna -

El Verono jest salonem oferującym usługi w zakresie fryzjerstwa, kosmetyki oraz solarium. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku, a w 2010 zmieniona została siedziba firmy jednocześnie wprowadzone zostały usługi fryzjerskie.

Nasz salon zapewnia najwyższą jakość usług i urządzeń przy wykorzystaniu najnowszej technologii. Dzięki temu zyskaliśmy wielu stałych oraz zadowolonych klientów. Bardzo duży nacisk kładziemy na profesjonalną i miłą obsługę. Przeszkoleni pracownicy służą fachową pomocą i doradztwem. Na bieżąco wprowadzamy nowości związane z prowadzeniem solarium, kosmetyki i fryzjerstwa.

Posiadamy szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków . Zabiegi wykonujemy przy użyciu preparatów i urządzeń wiodących producentów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest nienaganna czystość, dlatego też staramy się utrzymywać ją na najwyższym poziomie.

Dołożyliśmy również wszelkich starań do zapewnienia odpowiedniego nastroju. Wnętrze salonu wyposażone jest kominek , co sprawia, że każda minuta spędzona w naszym lokalu jest wyjątkowo domowa, miła i przyjemna jednocześnie z zachowaniem profesjonalizmu.

Be the first one to comment


Strona Główna

El Verono

  • O nas
    Posted by:admin on Dec - 3 - 2012

O Nas

Izabela Cybelius Derwich
Salon Kosmetyczny
El Verono
Ostrów Wlkp.
Ul. Limanowskiego 79
Tel. 501-796-345

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9-18
sob.8-15.