EL VERONO – O NAS

El Verono jest salonem oferującym usługi w zakresie kosmetyki oraz solarium.

Żeby wyrwać się z tłumu, trzeba podążać inną drogą, trzeba zaufać własnemu sercu i robić coś w zgodzie z własnym ja, bo przecież każdy z nas może być wielki w co najmniej jednej dziedzinie! Trzeba po prostu zrobić coś więcej w kierunku naszych marzeń.

Salon El Verono powstał z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze w zgodzie z najwyższymi standardami. Szczególnie dbamy o wysoki poziom wykonywanych usług oraz umiejętnie słuchamy naszych Klientów podpowiadając im najlepsze rozwiązania. Jednocześnie troszcząc się o najwyższą kulturę współpracy.

Nasz salon zapewnia najwyższą jakość usług i urządzeń przy wykorzystaniu najnowszej technologii. Dzięki temu zyskaliśmy wielu stałych oraz zadowolonych klientów. Bardzo duży nacisk kładziemy na profesjonalną i miłą obsługę. Przeszkoleni pracownicy służą fachową pomocą i doradztwem. Na bieżąco wprowadzamy nowości związane z prowadzeniem solarium i kosmetyki.

Posiadamy szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków . Zabiegi wykonujemy przy użyciu preparatów i urządzeń wiodących producentów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest nienaganna czystość, dlatego też staramy się utrzymywać ją na najwyższym poziomie. Dołożyliśmy również wszelkich starań do zapewnienia odpowiedniego nastroju. Wnętrze salonu wyposażone jest kominek , co sprawia, że każda minuta spędzona w naszym lokalu jest wyjątkowo domowa, miła i przyjemna jednocześnie z zachowaniem profesjonalizmu.

Strona Główna

El Verono

  • O nas
    Posted by:admin on Dec - 3 - 2012

O Nas

Izabela Cybelius Derwich
Salon Kosmetyczny
El Verono
Ostrów Wlkp.
Ul. Limanowskiego 79
Tel. 501-796-345

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9-18
sob.8-15.