PERFUMY

perfumy 1YODEYMA perfumy damskie i męskie.

YODEYMA PARIS KOLEKCJA 2012-2013 PERFUMY Męskie 100 ml.
Cena: 95,00 zł

Perfumy damskie 100 ml.
YODEYMA PARIS KOLEKCJA 2012-2013 PERFUMY DLA KOBIET 100 ml.
Cena: 95,00 zł

Yodeyma Parfums

YODEYMA Paryż – najlepsze z ekskluzywnych zapachów znanych perfum
Yodeyma Parfums składa hołd wspaniałemu światu perfum. Przedstawiamy Państwu kolekcję Yodeyma Parfums, należącą do ekskluzywnych zapachów z dobrze znanych marek takich jak np. Dolce & Gabbana, Calvin Klein, DKNY, Nina Ricci, Lancome, Giorgio Armani i innych.

perfumy 6Yodeyma Parfums są oferowane w 100 ml buteleczkach stworzonych wyłącznie dla jednego z najbardziej sankcjonowanych projektantów zapachów, Federico Restrepo. Nie są to kopie oryginalnych zapachów, które można zobaczyć w normalnych sklepach. Esencje te przeszły przez wymagającą wysokiej jakości kontrolę, dla zapewnienia większego komfortu i trwałości na skórze. Yodeyma posiada 99,9% podobieństwa do oryginalnych perfum.

Zapachy Yodeyma stanowią produkty wyprodukowane we Francji i stworzone wg. zastrzeżonych formuł najlepszych znanych perfum. Ludzie, którzy mieli okazję stosować oryginalne perfumy, potwierdzili, że nie stwierdzono różnicy podczas próby zapachów Yodeyma. Wręcz przeciwnie! Perfumy z Yodeyma mówią same za siebie. Niespodzianką jest także cena, gdyż stanowi ona mniej niż połowę tego, ile kosztują perfumy oryginalnych marek.

Nie przegap okazji, aby wypróbować zapachy, które zawsze chciałaś mieć, ale z powodu ceny nie mogłaś sobie na nie pozwolić. W Salonie El Verono można wybrać oraz zakupić zapach, który najlepiej pasuje do Twojej osobowości! Dostępne, są najbardziej znane zapachy w przystępnych cenach.

Strona Główna

El Verono

  • O nas
    Posted by:admin on Dec - 3 - 2012

O Nas

Izabela Cybelius Derwich
Salon Kosmetyczny
El Verono
Ostrów Wlkp.
Ul. Limanowskiego 79
Tel. 501-796-345

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9-18
sob.8-15.