PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Jeśli jesteś osobą aktywną, często brak Ci czasu a wygląd jest dla Ciebie ważny, ta metoda jest właśnie dla Ciebie

PROPONUJĘ CI PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1 (RZĘSA DO RZĘSY)

przedłużanie rzęs 1Dzięki tej metodzie Twoje oko zostanie podkreślone, przez co cała twarz nabierze kobiecego spojrzenia. To, jakiej długości będą Twoje rzęsy zależy teraz tylko od Ciebie!

Dwa najczęściej zadawane pytania:

PYTANIE: Czy przedłużone rzęsy są szkodliwe dla naturalnych?
ODPOWIEDŹ: Nie. Przedłużone rzęsy nie mają żadnego wpływu na kondycję rzęs naturalnych (o ile zabieg wykonywany był przez specjalistę).

PYTANIE: Jak długo utrzymuje się efekt
ODPOWIEDŹ Żywotność rzęs to ok. 100 – 150 dni. W danym momencie każda z rzęs jest w innym stadium rozwoju, rzęsy wypadają więc nierównomiernie. Dlatego po pewnym czasie (zwykle 3-4ch tygodniach należy rzęsy uzupełnić). Po uzupełnieniu efekt będzie utrzymywał się dłużej niż poprzednio. Trwałość zabiegu zależy więc bezpośrednio od żywotności rzęsy, co jest w pewnym sensie cechą osobniczą.

El Verono 18

Co zyskujesz ?

Wykonując zabieg przedłużania rzęs nie patrzę na zegarek – liczy się efekt końcowy i zadowolenie Klientki (zabieg trwa zwykle 2-2,5 godziny (w zależności od ilości Twoich rzęs oraz efektu, jaki chcesz uzyskać),1) CZAS – pomyśl, ile czasu możesz co rano zaoszczędzić, jeśli Twoje oczy nie będą wymagać praktycznie żadnego makijażu,
2) PIĘKNY WYGLĄD – przez okrągła dobę, nawet zaraz po przebudzeniu!
3) KOMFORT – zabieg przedłużania rzęs jest bezpieczny nawet dla osób, które noszą szła kontaktowe, dla osób o wrażliwych oczach, dla osób chodzących na basen, uprawiających sport, korzystających z solarium czy sauny

– zabieg wykonuję bardzo dokładnie
– wyjątkowy nacisk kładę na higienę pracy (wszystkie narzędzia są każdorazowo dokładnie dezynfekowane)

przedłużanie rzęs 2-L

 

Strona Główna

El Verono

  • O nas
    Posted by:admin on Dec - 3 - 2012

O Nas

Izabela Cybelius Derwich
Salon Kosmetyczny
El Verono
Ostrów Wlkp.
Ul. Limanowskiego 79
Tel. 501-796-345

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9-18
sob.8-15.