PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Znudził Ci się dotychczasowy wygląd Twoich włosów? Obcięcie to nie jedyny sposób na zmianę fryzury. Zamiast odmieniać swoje uczesanie poprzez radykalne strzyżenia, można już dziś w zaledwie kilka godzin stać się posiadaczem długich włosów, których zapuszczanie trwałoby zapewne wiele miesięcy. Przedłużanie włosów wykonuje każdy większy salon fryzjerski, a nowe włosy będą nas cieszyć przez około 3-4 miesiące.

przedłużanie włosów 1Przedłużam włosy metodą micro-ring ( na zimno ) co jest metodą najmniej inwazyjną dla włosów ( bez kleju i urządzeń termicznych ) Próbowałam różnych metod i tą w szczególności doradzam. W szczególności polecam włosy 1-gramowe ponieważ pasemka są grube i w zupełności wystarczy do przedłużenia 100 szt. Dają efekt jak gdyby było ich 200 szt. 0,5-grama, a ringów jest o połowę mniej na głowie klientki. Włosy są w 100% naturalne, niecieniowane i poddane wszelkim zabiegom higienicznym. Pracuję od dłuższego czasu na tych włosach, sama je noszę więc spokojnie polecam je panią ponieważ zależy mi na opiniach i zadowoleniu klientek.

Doradzam nie sugerować się cenami na innych ogłoszeniach ponieważ zdjęcia nie zawszę są autoreklamą a tylko kopią. Aby mieć długie i grube oraz bardzo dobre gatunkowo włosy nie uzyskamy tego w cenie 300zł.

przedłużanie włosów 2Ceny włosów i usług (orientacyjne)

– 100 pasemek 1 gramowych 50cm. – 700zł.
– 100 pasemek 0,5-0,7 gram 35-45cm. – 500zł.
– zakładanie ponowne ( włosy klientki ) – 200zł.
– zdejmowanie ringów – 50zł.

Każda cena ustalana indywidualnie.

Każda klientka w naszym salonie jest traktowana indywidualnie przez wykwalifikowany i miły personel co zapewnia podczas zabiegu relaks i odprężenie.

przedłużanie włosów 3

Strona Główna

El Verono

  • O nas
    Posted by:admin on Dec - 3 - 2012

O Nas

Izabela Cybelius Derwich
Salon Kosmetyczny
El Verono
Ostrów Wlkp.
Ul. Limanowskiego 79
Tel. 501-796-345

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9-18
sob.8-15.